Poranek wielkanocny

Utworzono dnia 02.04.2024

W  środę, tuż przed przerwą świąteczną, cała społeczność szkolna wzięła udział w uroczystym spotkaniu, przygotowanym z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Montaż słowno – muzyczny przygotowały przedszkolaki przy wsparciu uczniów kl. VI.

Prowadzący przybliżyli słuchaczom czas Wielkiego Tygodnia, który jest okresem zadumy i refleksji nad zmartwychwstaniem Jezusa Chrystusa. Następnie nasi najmłodsi uczniowie w sposób barwny i kolorowy zaprezentowali tradycje związane z Wielkanocą. Całość dopełniły piosenki i pieśni religijne.

Poranek wielkanocny był pełen radości i wspólnego świętowania. Uczestnicy mogli poczuć piękno tego jakże wyjątkowego czasu. Uroczystość zakończyły życzenia świąteczne, które złożyła pani dyrektor.

RELACJA

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Licznik odwiedzin: