Kolędowanie dla Babci i Dziadka

Utworzono dnia 15.02.2024

25 tycznia w naszej szkole odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka. Z tej okazji najdrożsi dziadkowie zostali zaproszeni do wspólnego kolędowania. Uroczystość rozpoczęła się przemiłym powitaniem Pani dyrektor, która podkreśliła znaczącą rolę dziadków w wychowaniu naszych najmłodszych pociech. Potem goście mogli cieszyć się występem niezawodnej grupy kolędniczej uczniów klasy IV b. Następnie każda z grup przedszkolnych wystąpiła z małym montażem słowno - muzycznym, który stał się mini jasełkami. W przedstawieniu wystąpili bowiem królowie, pasterze, aniołki i dzieci odwiedzające w żłóbku małego Jezuska. Nie zabrakło także wierszy wyrażających wdzięczność i miłość wnucząt do dziadków. Zakończenie występów uświetnila swoim śpiewem nasza koleżanka z klasy VI Aleksandra Jaworska, wykonując przepiękny utwór Noel.

Ogromną niespodzianką było tortowe show w wykonaniu naszego rogowskiego cukiernika Piotra Wołtosza. Podczas gdy przedszkolaki śpiewały dziadkom sto lat, wystrzeliło serduszkowe confetti i wjechał piękny tort w otoczeniu dymu z ciekłego azotu. Dymna dekoracja okazała się być niesamowitą atrakcją dla dzieci. Ten wyjątkowy dzień na pewno pozostanie w naszej pamięci na długo.

Składamy serdeczne podziękowania rodzicom przedszkolaków oraz pani Sołtys Anecie Dobosz, którzy przyczynili się do organizacji naszej uroczystości.